Dowiedz się więcej o nas

Jesteśmy nowoczesną firmą świadczącą szeroki wachlarz usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Szybko i starannie zrealizujemy każde wyznaczone zadanie dostosowując się do potrzeb naszego Klienta. Nasze usługi wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami i prawem, a nasza wiedza jest ustawicznie aktualizowana. Na bieżąco śledzimy wszelkie zmiany prawne, które dotyczą ochrony przeciwpożarowej.

Oprócz szeregu usług związanych z bezpieczeństwem pożarowym w naszej firmie zakupicie Państwo sprzęt i urządzenia niezbędne do zabezpieczenia przeciwpożarowego Waszego zakładu pracy, a także oznakowanie ewakuacyjne i ppoż.

Przeszkolimy Waszych pracowników, a także opracujemy Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego oraz Plany Ewakuacyjne Waszego zakładu. 

Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic. Współpracujemy również z innymi firmami działającymi w tej samej branży uzupełniając się wzajemnie w celu oferowania jak najwyższej jakości usług. Bezpośrednio lub pośrednio obsługujemy zarówno firmy lokalne, jak i firmy o zasięgu ogólnokrajowym.

Zaufało nam już wiele firm.

Dane teleadresowe

FENIX - usługi ppoż. i BHP

ul. Modzelewskiego 35 lok. 44
02 - 679 Warszawa
tel. +48 601 644 998
fax.: 22 853 06 78
GG: 3247831
connecte-mail: biuro@fenixppoz.pl

100% satysfakcji

Jesteśmy profesjonalistami. Największy nacisk kładziemy na rzetelną i uczciwą obsługę Klienta. Zrobimy wszystko, aby w pełni sprostać Państwa potrzebom! Posiadamy imponujące doświadczenie - w branży działamy już od 15 lat!

Polityka prywatności

Witryna fenixppoz.pl przestrzega wszelkich zasad utrzymania prywatności. Nie wykorzystujemy Państwa danych w celach innych niż prawidłowe funkcjonowanie serwisu.
Dowiedz się więcej...

Bezpieczeństwo danych

Witryna fenixppoz.pl stosuje najnowsze techniki zabezpieczania informacji o swoich Odwiedzających. Korzystamy z bezpiecznych szyfrowanych połączeń w celu ochrony prywatności.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też korzystać z nich współpracujący z nami reklamodawcy oraz firmy badawcze.

Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.