Organizujemy profesjonalne szkolenia dla firm

Oferujemy Państwu szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Szkolenia prowadzą osoby posiadające długoletnią praktykę zawodową oraz przygotowanie pedagogiczne.
Zapewniamy następujące szkolenia:
  • Szkolenia teoretyczne - w formie wykładów, które realizowane są przy pomocy nowoczesnych technik przekazu (filmy instruktażowe, prezentacje multimedialne, itp.),
  • Szkolenia praktyczne – w formie pokazu obsługi sprzętu gaśniczego.
  • Próbne alarmy oraz sprawdzenie warunków ewakuacji.
  • Szkolenie osób wyznaczonych do udzielania pierwszej pomocy w zakresie zwalczania pożarów, ewakuacji ludzi oraz alarmowania służb ratowniczych – zgodnie z Art. 2091. § 1. pracodawca jest obowiązany:
    • zapewnić środki niezbędne do udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, zwalczania pożarów i ewakuacji pracowników,
    • wyznaczyć pracowników do: udzielania pierwszej pomocy oraz wykonywania działań w zakresie zwalczania pożarów i ewakuacji pracowników.

Szkolenia praktyczne

Powiadom znajomych

 Powiadom znajomych na Śledziku! Powiadom znajomych na Facebooku! Wykop tę stronę! Dodaj link strony do swojego opisu GG! Podziel się linkiem ze znajomymi na Blipie! Zaćwierkaj linkiem do naszej strony! Dodaj link na swój Google Buzz! Poinformuj swoich znajomych z MySpace! Dodaj tę stronę do zakładek Google Dodaj tę stronę do Del.icoi.us Promuj stronę na Digg Dodaj tę stronę do Technorati Powiadom znajomego e-mailem!

100% satysfakcji

Jesteśmy profesjonalistami. Największy nacisk kładziemy na rzetelną i uczciwą obsługę Klienta. Zrobimy wszystko, aby w pełni sprostać Państwa potrzebom! Posiadamy imponujące doświadczenie - w branży działamy już od 15 lat!

Polityka prywatności

Witryna fenixppoz.pl przestrzega wszelkich zasad utrzymania prywatności. Nie wykorzystujemy Państwa danych w celach innych niż prawidłowe funkcjonowanie serwisu.
Dowiedz się więcej...

Bezpieczeństwo danych

Witryna fenixppoz.pl stosuje najnowsze techniki zabezpieczania informacji o swoich Odwiedzających. Korzystamy z bezpiecznych szyfrowanych połączeń w celu ochrony prywatności.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach reklamowych, statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też korzystać z nich współpracujący z nami reklamodawcy oraz firmy badawcze.

Korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na zapisywanie plików cookies w pamięci Twojej przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności oraz zmianie ustawień przeglądarki dowiesz się tutaj.